Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kornel

    veterán

    válasz Lootolok #43755 üzenetére

    Mi indult el, és mi nem?

    Lehet nálam van gond a szöveg értelmezéssel, de megint csak egymás után rakott szavakat látok, általánosságokat puffogtatva.

    Akkor én írok tényeket:

    Az Apollo négyévszakossal egyszer sikerült értelmezhető mennyiségű havat találni egy év alatt (utána eladtam az autóval), akkor is mindenhol letaposták, letakarították, ezért vidéken kellett egy eldugott erdei emelkedőt keresnem, hogy le tudjam tesztelni, hogy mit tud havon. A lenti videón látható, hogy megbirkózik vele, a végén már azért lassítok, mert végig leér a koptató és a lökhárító, ahogy hallható.

    [link]

    A Kleber Quadraxer2-vel már több havas tapasztalatom van, igaz itthon csak annyi, amit az alábbi linken láthatsz:

    [link]

    Ezek kívül kétszer megjártam vele decemberben Zakopane-t, egyszer újan, egyszer pedig 5mm körüli profillal 2 évesen. Újan TOP téligumi szint volt a fél méteres hóban, 2 évesen már érezhetően gyengébb volt, de ekkor már 55-60 ezer! km benne volt, télen - nyáron, havon, vizen szárazon, és láss csodát, itt vagyok, ahogy az autó is sérülésmentesen, pedig aki ült már mellettem, nem biztos hogy újra be akar ülni ;)

    Várom a tényeket tőled is :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák