Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KisTücsök

    addikt

    válasz front3r #1045 üzenetére

    Nekem 3-at, és én is csak a kezdőterületen voltam, 11-es szintig jutottam a Charommal.

    Amúgy osztom a felettem lévők figyelmét. Ritkán veszek drága játékot (általában megvárom amíg olcsóbbak, például a M&B 2000Ft-ért anno három, máig az egyik legjobb ár/érték arányú vásárlásom :) ), de akkor általában sosem bánom meg. Utoljára talán a BF3-at bántam meg, abban csalódtam egy kicsit, főleg a DICE meg az EA hozzáállásában. Pedig reménykedtem, hogy hosszú hónapokra leköt majd, de hamar beleuntam. De ez igaz a mai játékok többségére, ritkán jutok el egy játék végére, még akkor is, ha az nagyon tettszik (pl DA:O), sőt egyhuzamban is ritkán tudok játszani egy játékkal több napon keresztül. Talán kivétel ez alól a Skyrim volt nemrég, meg előtte egy/másfél évvel a WoW. Ja meg a Football manager, arra tudok még rákattani, bár arra elég durván. Hol vannak már a régi szép idők, amikor egy GTA-val hónapokig úgy elvoltam, hogy egy küldit nem csináltam meg? Vagy a RtCW előtt is, vagy a quake II vagy a Far Cry... Úgy hogy utolsó reményem a GW2, remélem évekre leköt majd, és ezt komolyan is gondolom.

Új hozzászólás Aktív témák