Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz Erdei88 #6237 üzenetére

    Az X79-es konfig létezett, most valami MSi lapja van, talán pont z77-es, nem vagyok tisztába vele nagyon. De nekem azt mondta hogy eladta Tirexinek, ő meg majd részletben fizeti ki, blabla... tudtam én hogy nem igaz :DDD Ismerem már, hogy annyit se higgyek el neki ha azt mondja hogy most 11:09 van ;]
    De higyjétek el nem saját fizetésből vette... havi 70ből nem lehet ilyet összeépíteni :))
    Ígérgetésekből, hazudozásból lett az a konfig...
    Remélem azért nekem nem lesz gondom ebből, azért mert itt lakom, mert bizonyítani nem tudom, hogy közöm nincs a dolgaihoz, arról nem is beszélve hogy az albérletből sem adózik :B

    AirBooms-al én is üzleteltem anno, ráadásul személyesen Budapesten találkozunk, ami azért elég nagy wasistdas, mert én debreceni vagyok, de aztán ha emlékeztek még anno a 980X kapcsán elvágta magát, ott buktam is egy 5öst, de nála nem állandó volt az átverés, hanem egyszeri csúszás...de az nagyon :( Azért nem is problémáztam annyira.

    [ Szerkesztve ]

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák