Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alter

    tag

    Tényleg egy zseniális játék, alig bírom abbahagyni, viszont számomra van egy rakat de..
    Kíváncsi lennék, hogy ezek másnak is feltűntek e, esetleg zavar e még valakit rajtam kívül. :)

    1. Irányítás. Már sokan írták, trailerben is látni. Fura na, sokat kell szokni, és valahogy nem érezni igazán az autó, és az út közötti kapcsolatot. Most az előbb elindítottam a GTA 4-et, hogy jól emlékszek e, és igen, számomra sokkal realisztikusabb, és élvezetesebb a vezetés ott.
    Alapból gta 5-nél kellett legalább egy óra míg megtanultam vele kanyarodni..
    No meg miért ilyen rohadt rövid a fékút? Nemértem. Csiszolópapírból van az aszfalt, vagy mi? Kicsit arcade lett az egész, bár még így is jobb mint nfs, és társai.

    Csak eddig az volt a tendencia, hogy a játék minden részben egyre jobban törekedett a realisztikusság irányába, most viszont mintha eltávolodna tőle.

    2. A járókelők néha iszonyatosan könnyen meghalnak, és ez idegesítő. (legalábbis nekem)
    Pl. néha egyetlen egy ütéstől meghal egy fiatal nagydarab csávó.. Miért? Hogy?
    Meg volt olyan, hogy kerékpároztam a hegyekben, megálltam az úton, aztán egy másik kerékpáros tök lassú tempóban nekem jött, esett egy picikét, és szintén meghalt... Nemár.

    3. Persze a mi főhősünk a többi civilhez képest szuperman. Leugrani 10-20 méterről? Ugyan, csak egy kis karcolás. 10 lőtt seb? Áh, ami nem öl meg, az erősít... Frontális ütközés motoron szembejövő autóssal? Túlélhető simán... Bezzeg aki a kocsiban ült, az meghalt. :)

    4. A tengerparti sátrakkal vigyázzatok. Misszió közben gondoltam, hogy jó móka lesz áthajtani 200-al rendőrökkel a nyomomban a sátrakon, és a tábortűz körül üldögélő egyéneken.. Tévedtem, a sátor a játékban olyan mint egy szikla. Nekimentem, kirepültem, meghaltam.. :(

    5. Missziók. Spoiler, ha nem játszottál, ne olvasd el..

    Első rész óta fanatikus vagyok, de ezek a dolgok nem igazán tetszenek. GTA 4 a maga idejében sokkal nagyobb durranás volt, csak egy dolog hiányzott, és az a nagy map.

    Persze ezektől eltekintve iszonyatosan jó a játék, a missziók nagyrésze nagyon jól ki van találva, szép megvalósításuk.

    A map? Hát az valami eszméletlen, tényleg. Minden kis eldugott rész, gyönyörűen ki van találva, és meg van csinálva.
    A karakterek is szerethetőek, mindegyik a maga módján. Biztos vagyok benne, hogy mindenki megtalálja magának a legszimpatikusabb karaktert.

    [ Szerkesztve ]

    And all the other voices said, Change your mind , You're always wrong.

  • Alter

    tag

    válasz Hikvision #5320 üzenetére

    Hja nekem is. No meg az xbox melegszik mint állat. Lehetne lassan fűtésnek használni.

    And all the other voices said, Change your mind , You're always wrong.

  • Alter

    tag

    válasz Tenager18 #5429 üzenetére

    Eddig összesen 36 órát öltem a játékba. Egyik szemem nevet, másik sír.
    Igazából teljesen egyetértek az első véleményeddel, annak ellenére, hogy nagyon élvezetes játék, tele van apró hiányosságokkal. Ha ez az év játéka... Akkor a GTA IV az évtizedé, hiszen sokkal nagyobbat ütött annak idején, több volt benne az újdonság mint eddig bármelyikben.

    Hiányosságai ellenére nem lehet abbahagyni, de hacsak az online rész nem lesz nagyon ütős, akkor számomra egyszer végigvivős, és utána felejtős lesz. A három fő karakter szerethető, a többi felejthető. :(

    A grafika nálam is iszonyatosan recés volt, a TV-m homályosságát maximumra véve játszható csak számomra. Viszont így meg egy rakat részlet elveszik. No meg engem kifejezetten zavar az átlag 24-26fps, van akinek meg fel sem tűnik.

    Ennyi óra játék után is azt mondom, hogy az autók irányíthatósága borzalom. Megszokható, de egyáltalán nem életszerű. A karakterek ragdoll fizikája a IV-hez képest szintén lófütyi.

    A random eventek, meg a hatalmas gyönyörűen kidolgozott map, és a sok lehetőség viszont hatalmas pluszt ad a játéknak. :)

    And all the other voices said, Change your mind , You're always wrong.

Új hozzászólás Aktív témák