Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Reaper

    őstag

    válasz simon105 #61674 üzenetére

    No én a sok ötletelésből ezt támogatnám, mármint hogy mindenki a saját barátaiért felelős.
    Én öcsémet azután hívtam csak be, hogy elmagyaráztam neki az etikettet, meg nagyjából a melókat, meg hogy először inkább csak utas legyen minden eladásnál, hogy lássa mi van, és én is átnéztem a barát listáját, és csak olyan haverjai maradtak, akiket személyesen is ismer. Na ezek után hívtam csak be a sessionbe.
    Továbbá én annyit mondtam neki, hogy játszon velünk pár hetet, ismerjétek meg ti is, és akkor, amikor már "letett valamit az asztalra" akkor dobhat ide egy jelentkezést.
    Szerintem ennél nem kell bonyolultabb. Persze én azt sem tudom én újoncnak számítok-e, nagyjából a megjelenéskor kezdtem, itt is visszakereshető, aztán abbahagytam egy jó időre és mire visszajöttem minden megváltozott a játékban és a játékosokban is. Szinte mindenki új volt Segal és Sabee, akire emlékszem régebbről de hol van már pl MalibuTomi vagy cyberkind.
    Szóval nem belevau, csak ez az én véleményem, persze szavaztam, de már látom merre megy az eredmény :)

Új hozzászólás Aktív témák