Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Triathlete #61558 üzenetére

    Nem én vagyok az aki elbagatellizálja a dolgot szerintem... Nem minden profil nyilvános és pont ez a lényege a történetnek, amit mindenki elegánsan átugrik.

    De tfh megvalósul az igény és feltétel lesz a nyitott barátlistás profil. Újonc jön, kinyitja a profilt, átnézi valaki, bejön, profil zár, methaniac visszavesz barátnak/IGN-be visszalép. Hogy jössz rá, hogy ő a hunyó? Még ha nem is zárja, ki ellenőrzi majd folyamatosan a barátlistát/crew listát?

    Majkee84: És tudsz megoldást a fenti felvázolt esetre? Igazából én nem tudom, hogy lehetne kiszűrni felvételkor, hogy ki kinek az ismerőse ténylegesen. Rákérdezünk, hogy ugye becsszó nem vagy methaniac ismerőse? Én nem látom, hogy hogyan lehetne kontroll alatt tartani a dolgot. Hacsak nem valami előszoba crew-val és irgalmatlan hosszú "próba" időszakkal és lassú beléptetéssel. De ehhez is előtte kb. nullára kéne gyalulni a mostani Ph!crew-t vagy akkor nulláról építkezni. Azaz Lenne egy PH!Hu crew, és lenne mondjuk egy PH!Hu trial crew. A trialba mennek az újoncok és barátlista alapján be tudnak jönni a crew sessionbe, aztán az idő eldönti, hogy ki mennyire tiszta. Ha minden oké, akkor jöhet az állandó crew-ba.

    ucli: Nem tőlük jött a múltkor valami modder, aki szétvágott egy sessiont?

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák