Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simon105

    tag

    válasz Met #59834 üzenetére

    Én voltam, aki írta. Leírom, hogy minek kellene történnie, hátha segít.
    Az alkalmazásban a Garage fülön kiválasztod az autót, a Plates fülön elkészíted a rendszámot, majd a Customize fülön érdemes valamit módosítani még (enélkül nem mindig fogadja el a rendelést, én az ablak fóliázáson szoktam variálni, mert olcsó visszaállítani), megnézed, hogy a jobb felső sarokban a kívánt rendszám van-e és rányomsz az Order gombra. Ekkor meg kell jelennie egy számla szerű oldalnak, ahol a rendszám (100k) és a másik módosítás (pl. 1,5k) ára szerepel, és alul el tudod fogadni. Ha megvan, a játékon belül (elvileg azonnal) kapsz egy SMSt, hogy az adott kocsit vidd be a legközelebbi LSC-be, ahol nem a szokásos sok soros menünek kell lennie, hanem csak a rendelést tudod rátenni a kocsira, vagy eladni azt. Ha felraktad 100k-ért, utána már az összes kocsin ingyen tudod használni a rendszámot.
    Ahogy a játék chatet már többször telesírtam vele, én korábban beleestem ebbe a hibába (kösz Bluuzia a linket innen is), és valószínűleg ezért nem történt semmi, amikor bementem a kocsival a műhelybe, de az SMSt akkor is megkaptam azonnal. A névváltásom viszont úgy néz ki, megoldotta a problémát, és úgy emlékszem pont azelőtt ment minden újra hibátlanul, mielőtt kérdezted.

Új hozzászólás Aktív témák