Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Shadowguard #285 üzenetére

    Szívesen.

    SPOILERek következhetnek.

    Direnit, az árulót ha nem ölöd meg, ad egy "A Strange Key"-t, amit máshogy is belehet keríteni. A Depraved Sanctuaryt nyitja.

    Pár választás ami eszembe jutott, és van hatása a későbbiekben:

    Homesteadben választani kell az Allies Among the Ashes quest során 2 frakció közül.
    Ha a karid tartalmaz Necromancer classt, akkor az Order of Death's Vigil választható, mert a másik frakció eleve elutasít.

    Fort Ikonban ha szövetkezel Anasteriaval, akkor az Outcast frakció baráti lesz. De ez ellentétes a The Black Legionnal. Most meg nem mondom hirtelen, de mintha reputáció vesztést okozna.

    A hatások: a baráti frakciók cuccaihoz hozzáférsz, ha teljesen "OK" leszel náluk, akkor mindenhez. Viszont adott frakció augmentációját nem tudod másik karidnak átadni (nem tudom a legutóbbi patch ezt feloldotta-e, ill. fel akarják-e oldani). Szóval ha kinézel egy buildet, érdemes áttanulmányozni a felszerelését, augmentációkat, és ahol lehet választani, aszerint érdemes választani.
    Másik hatás: pl. ha kinyírod Anasteriát, utána tudod farmolni a mögötte lévő dungeont, és őt magát is. Vagy a Barrowholmban lévő helyet. Stb.

    Ha a Rhowari Legacy quest után beszélgetsz Avatar of Mogdrogennel feltudod idegelni, és megtámad. Nagyon durva ellenfél. Ezt még nem próbáltam.

    Ha megvan az Ashes of Malmouth kiegészítő, szintén választható Barrowholm frakció.

    Persze emellett ott vannak a titkos barlangi üregek, a one-shot chestek, van sok felfedeznivaló.

    Van egy dolog, amit sajnos későn tudtam meg.
    Az Ashes of Malmouth kiegészítő berakott egy lvl1-es szetet, a Lokarr's Spoilst. Egy titkos questtel lehet bekeríteni:
    Lokarr - Secret Quest (AoM)
    Amit megszívtam, a Sahdina's Memento tárgy, ami ha minden igaz karinként egyszer érhető el, Ultimate fokozaton, az AoM kieg indítása után, Devil's Crossingban.

    Elnézést ha túl bő volt, vagy köztudomású, korábban örültem volna valami hasonlónak. Nem volt, így maradt a Grim Dawn Wiki bújása.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák