Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz reelc #687 üzenetére

    Hát az egészen biztos, hogy nem az én karakterem a leggyorsabb ölő :DDD , de azért cseppet sem érzem lassúnak Ultimate-en egyelőre. Igaz, még csak tegnap este ugrottam bele a játékba, és a Burrwitch portálig vittem el (tehát nagyon az elején vagyok), de a sima szörnyek egy-két ütésből fekszenek, a sárgáknak néha kell három-négy vagy öt ütés, de mivel gyors vagyok, ez is kb. 1 mp. Magarán sehol sem kell megállnom, csak ütök és megyek tovább. A csillagosok is lemennek kb. ~5 mp. alatt, néha van olyan durvább, ami 10 mp-ig is bírja, míg a liláknál változó a dolog. Legtovább Salazart püföltem, de szerintem kb. 40 mp alatt lefeküdt ő is (nem mértem stopperrel, csak kb., érzésre). Tehát nem egy gyors K.O. bajnok, de azért nem érzem gáznak sem.

    Viszont ami bíztató a számomra: egyszerre 4, sőt 5 darab csillagos szörnnyel szemben is meg tudok állni simán (egyszer 5 darab dög jött egyszerre), még gyógyitalt sem nagyon kell innom! Salazart is úgy tankoltam ki, hogy csak a lerakott pentagrammáiból léptem odébb időnként, egyébként még gyógyital sem kellett hozzá, úgy csaptam le. Persze később keményedik a dolog, de azért ezt jó jelnek érzem: elég rendesen tankosnak maradt meg Ultimate-re is (egyelőre).

    Tegnap, pont kilépés előtt esett egy fegyver upgrade is. Nem a legideálisabb, mert a fizikai sebzés mellett a coldot tolja meg erősen, arra meg nem építettem, de így is (szerény) előrelépés lesz majd a karakterem számára. (Mythical Leviathan - Katt)

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák