Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    aktív tag

    Én belinkeltem a mentésemet a Grimtoolsba, ha valakit esetleg érdekelnének a cuccai: íme.

    Ezek javarészt zöld holmik, ráadásul többségében olyanok (a csizma, tökfedő, vállvért és mellvért), amelyek frakciótól vásárolhatók. Tehát nem zsákbamacska, hanem könnyen beszerezhetők. Jól látható, hogy a rezisztenciákra alaposan ráfeküdtem (a permanent buffs-t érdemes bekapcsolni, hogy látszódjanak a valós értékek). Itt ugyan Ultimate-en mutatja, én meg csak elite-en járok még, ahol minden a maxon (pontosabban a max fölött) van. (Ultimate-re majd úgy igazítom, hogy Vitality-re és Pierce-re is meglegyen a maximum érték.) No meg persze a HP poolt sem hanyagoltam el.

    Ha meglesz kirakva az Empyrion csillagkép, akkor egyébként a fegyverbe a mostani Purified Salt helyett jó eséllyel valami jó kis életszívós komponenst fogok rakni.

    Tegnap voltam egyébként vele a Elite-en a Steps of Torment rogue labirintus részében. Alkamosnál kellett már innom néhány gyógyitalt, de a többi részen (ide értve a zárt ládás kihívást, valamint az Igor nevű böhöm nagy csontvázszörnyet) gyógyital használata és bármiféle kite-olás nélkül simán kitankoltam mindent. Úgyhogy egyelőre igen elégedett vagyok vele.

    Persze várom a lehetséges upgrade cuccok esését, mert Ultimate-re már sovány lesz a zöldbe öltözés :DDD
    (Fegyverből esett már egy kék upgrade, de ahhoz még kell lépnem egy szintet.)

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák