Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz rumkola #1449 üzenetére

    Törvényszerű, hogy nem jön be mindenkinek minden.

    Ezért szoktam elsősorban csak az alapjáték megvásárlását javasolni. Ha nem tetszik, nem bukik sokat.
    Emellett ha mondja az illető mivel játszott sokat, próbálok párhuzamot vagy ellenpéldát kiemelni, hogy lássa a hasonlóságokat és különbségeket.

    (#1451) Hokunda: amiket felsoroltál jórészt Ultimate fokozat, addigra van saját tapasztalata az új embernek. :)

    Ahogy fentebb írtam van már egy Steam csoport.
    Szerintem megkellene kérdezni az alapítót, mi a szándéka, ahogy írtam sok inaktív ember van ott akár 0 Steam szintttel.
    Mert ha érdekli, frissíti a tudnivalókat, kirak (csinál) pl Discord elérhetőséget, akkor nem kell külön mégegy csoportot csinálni. Nagy létszám amúgy se lenne a játék single jellegéből adódóan (talán 10-12 ember, nem egyszerre, és ki mit játszik mellette), viszont jó lenne összefogni a maréknyi embert aki szereti a játékot, bármely fórumba is írkál (ha írkál).
    Emellett valóban jó lenne egy összefoglaló is, amire lehetne hivatkozni - jóval kevesebb hsz lenne. :)

    (#1453) Badlof2k: A Steam csoport jó ötlet ahogy írtam Discordot csinálni hozzá, és így a GOGosok se lennének kirekesztve - igaz játszani nem tudnának, de információ-tapasztalatcsere mehetne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák