Hirdetés

Aktív témák

  • ßrainiac

    addikt

    válasz ( V ) #914 üzenetére

    Megértem, hogy valakinek ez nem szempont, viszont ezeknek az embereknek ne legyen már "vergődés", hogyha valakit ez érdekel :U

    Ha már 100+ ezret kiadok telóra és egyébként is ez a terület nagyon gyorsan fejlődik, ahogy a SW és a HW, úgy a kamera minősége, szerintem megnézhetem, melyik mit tud, hiszen a legkézenfekvőbb az lesz ha valamit le akarok kapni, hogy előveszem a telefonom. Gondolom, te sem mászkálsz tükörreflexes kamerával a nyakadban mindenhol :P

    Ahogy előttem is elhangzott, ezek a telók már hozzák kb. az olcsóbb kompakt gépek minőségét, sztem nincs mit sokat taglalni a témát, hogy ez jelent-e valamit, vagy hogy kit érdekeljen a kamera és kit nem. Engem pl. nem érdekelnek az akksin való "vergődések", mert rég beletörődtem, hogy nem kerül olyan akksi ezekbe, amikkel igazán szét lehetne őket nyomkodni. Mára mindenkinek szépen beleépült a mindennapjaiba, hogy mikor és mennyit töltsön rá, hogy azért ki lehessen vele húzni, aztán ott az autós töltő, external töltő, ha minden kötél szakad, stb.

    Lényeg a lényeg, kíváncsian várom, hogy amikor a kezeim közé kerül, milyen fotókat tudok majd csinálni vele :C

    (#916) sonique: Ez bizony qrvára nem rossz. A n4-emmel csak álmodhatok ilyen kijelző időről :N

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák