Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz bexinho23 #1061 üzenetére

    A NAS -t én kábelen dugnád a routerhez (Kép alapján egymáson /mellett vannak) ...

    Mivel minden a routeren át megy ezért hacsak nem hozol rajta létre több ip hálózatot (Persze akár még igy is össze lehet maszkolni többet is) mindegy mi mivel kapcsolódik tehát a 5Ghz -en lévő eszköz ugyan úgy látja a 2.4 Ghz -en lévőt mint a kábelen lévőt és oda vissza.

    Nem tudom a pontos árakat de ha ma kellene routert vennem inkább vennék egy Archer C5 -est esetleg C2 mint egy 4300 -as tp-linket. ( Lehet csak nekem rémlenek egy árkategóriába és mintha az általad megadott áron belül lenne mind.)
    Lehet most nincs ac-s eszközöd de az jövőbe mutató és mint írtam vissza felé kompatibilis. A 4300 -as 5Ghz-esr része kb olyan, hogy oda ahova a laptopokat írtad már nem tudnám biztosra mondani, hogy 100% működne.
    Ez csak egy tanács amit fontolj meg esetleg olvas a utána mi a különbség a technológiák közt és kérj tanácsot a routerekkel foglalkozó fórumon is. Ez nem CC specifikus dolog ettől függetlenül dönts szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák