Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kemotox

    addikt

    válasz NeoPampalini #20419 üzenetére

    Az az igazság, hogy néhány dolgot még akarok venni a gitár mellé (ezért is lenne már elég sok a 97 ezres JB, ami mellesleg nagyon durván dögösen néz ki a téglalap berakásokkal meg bindinggel... elfogadnék azért egyet :D), kéne egy pánt, mert már nagyon hiányolom, valami olcsóbb puhatok se lenne rossz amiben haza tudom vinni, meg tárolni itthon ha hosszabb távra le kéne tennem (nyaralás, akármi), egy valami kis olcsó állványt is szeretnék, hogy még se a falnak támasztva legyen szegény, meg gondoltam jól jönne egy tartalék húrkészlet is, bár ez lehet annyira nem fontos, hisz bármikor be tudok érte ugrani a boltba, ha úgy adódik.

    Ami azt illeti egy beállítást mondhatni már belekalkuláltam az árba, bár őszintén szólva fingom sincs, hogy mennyibe fájna, egy tizest saccoltam. De jó lenne már ezt is megtanulni, lehet inkább elbíbelődnék magam vele. Recsegős elektronika a legkevesebb, azt meg tudom oldani.

    A nyak gondolom ha nagyon fostos akkor az meglátszik egyből. Megnézem majd, hogy egyenes-e meg ilyenek.

    Persze, úgy gondoltam én is, hogy megnézek több darabot is. Remélem nem fognak agyfaszt kapni tőlem az eladók :D

    Köszi a segítséget!

    Esetleg ezek? Jaguar Humbi (+3 sávos EQ), Jaguar J-P

Új hozzászólás Aktív témák