Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • X2N

    senior tag

    válasz benedekco #55907 üzenetére

    Már kibeszéltük a témát eléggé szerintem. Szerintem itt a többséget amúgy sem érdekli. Én amúgy is kicsit túlságosan maximalista vagyok ilyen szempontból, mindig tudnák jobbat/mást építeni a jelenlegi erősítőknél de most nincs rá igény elég az a 3 ami van. A digitális modellezős erősítőt meg nincs értelme szétszedni, alkatrészeket cserélgetni benne. Régen effekteket se használtam soha, nem volt soha effekt hurok az erősítőmben, úgy voltam vele hogy minek, legyen 1 fasza tiszta/torz és kész, most az épített SLO-val azért lett lehetőségem sok mindenre, van nagyon jó tiszta/torz és még crunch is, most már effekteket is próbálgatom, érdekel a Wet/Dry rendszer építése, mert sokkal jobban szól. ha nem csak az effektezett szól, emiatt gondolkodom hogy az SLO-ban az effekt loopot átalakítom hogy lehessen sorosan és párhuzamosan is kapcsolni. Persze ehhez lehet az is hozzáadott nem keveset hogy ezeket a cuccokat 4x12-es ládán ki tudom próbálni monoban meg stereo-ban is. Még egy második 4x12-es ládán is elgondolkoztam egyébként hogy 2-3m távolságra egymástól milyen jól szólnának a stereo effektek... ;]
    Neked mik vannak most? Ilyen Headrush ládát néztél ki? Nem lenne jobb egy 2x12-es láda valami kisteljesítményű stereo félvezetős/csöves végfokkal?

    [ Szerkesztve ]

    Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

Új hozzászólás Aktív témák