Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Niquis

    aktív tag

    válasz Daneeka #1922 üzenetére

    Hello! Van jó pár tapasztalat a témában, én igyekszem megosztani veled az enyéimet. Ezek közül az egyik legfontosabb, hogy nemigen érdemes netes nézelődés alapján lefixálni, hogy milyet vegyél, mert lehet nem lesz a boltban, vagy mást ajánlanak (kezdőként a tónusmánia még úgysem érvényes, később fog füled nőni ahhoz- ha elég kitartó leszel-, hogy milyen hangot szeretnél a gitárcuccodból hallani). Menj be egy jobb gitárboltba, és ott az eladók nem azon lesznek, hogy rádsózzanak valami szart, hanem tényleg fognak ajánlani valamit, amin tudsz kezdeni. Ezekről az egybecsomagolt cuccokról olyan benyomásom támad, mint a tescos egybemindent termékek után. Amit néztél, nem drága szerintem, de lehet, hogy külön-külön alkatrészekből is össze tudsz válogatni ennyiből egy jó kezdőfelszerelést. Konkrétan nem tudok róla ajánlást/nemajánlást mondani, remélem jön valaki, aki igen. Hogy mégse teljesen tájékozatlanul menj be a boltba, adok pár linket guide-nak és egypár jónak tartott pesti boltot:

    Gitárvásárlási tanácsadó: [link](a bolt főoldaláról a közösség/írások linken lehet megtalálni)
    Egy másik tanácsadó, kicsit részletesebb:
    [link] (gyorsan szedd, nem tudom, meddig lesz fenn:) )
    Jó boltok: [link] [link] [link]
    (több jó is van persze, hirtelen ezek voltak eszembe', és sokan szeretik őket.)

    "És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

Új hozzászólás Aktív témák