Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz HW Junkie #6041 üzenetére

    Ez elég érdekes, mert Én nem láttam még egy P45 GB lapban sem ezt a funkciót...mondjuk T-sel még nem volt dolgom. Persze ettől még lehet nem jó bios-szal csekkoltam...
    A droop/drop sokban függ a procitól...LC pont hogy emeli a fesz automatikusan...amit lehet nem is igényelne a proci...logout-on van egy nagyon jó kis írás ezzel kapcsolatban...sőőőt folytatom...a procinak van feszültség ingadozása...ami azért kell, hogy ne legyen vele semmi gond...túlélje azt...nos ezt az LC pont hogy nem engedi...ergo nem a legjobb a procinak...
    Szóval igen is vegyék ki...azonos procik esetén változó drop/droop-pal lehet találkozni...meglepő eredményekkel...
    Nem is oly rég találkoztam pl egy P5Q-val ami pl a biosban beállított érték fölé emelte terhelés esetén a feszt...és ez még csak szoftveres mérés ami messze áll a valóságtól...
    Stabil meg úgy is ott lesz a proci ahova lemegy a fesz...szal most picivel főlé állítja az ember és ennyi...

    Gorneck#1239

  • Zájec

    veterán

    válasz HW Junkie #6041 üzenetére

    azért megkérdezném töled,, tuningoltál már vagy csak szeretnél valamit elérni ?
    olyan kijelentéseid vannak ,ami arra utalnak hogy közöd nincs hozzá..
    ez csak egy ténymegállapitás, a tuning nem kötelezö persze...

    "igazából fogalmam sincs hány volton megy a procim jelenleg a vdroop-nak köszönhetően"... alig lehet egy pár progival megnézni :DDD
    A 4870X2 többnyire kifelé fúj na ne mond, úgy mint a többi VGA is, kifelé fújna de mégis befütik a ház belsö hömérsékletét..
    "Tuninghoz iganis nagyon fontos " semmi köze nincs az eredmény eléréséhez, minden a beállitásokon múlik,, nem attól hogy számszerüen ugyanannyit látok feszként mint amennyit a biosba beállitottam.. ez egy olyan pszihikai dolog amit parasztvakitásnak hivunk, és ez, a hozzánemértöknek megnyugtatható lehet...

Új hozzászólás Aktív témák