Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AXisBOLD

    addikt

    válasz Blaze71 #7439 üzenetére

    ok :R ennek örülök :)

    ezt úgy mindenkinek szántam!

    velem már szaroztak így. netről vettem egy cuccot nem kis pénzért és nem úgy működött, ahogy azt elvártam(szerintem hibás volt). másnap telefonáltam és mondtam hogy akkor money-back csináljuk a dolgot. erre ők elkezdtek fröcsögni, én meg mondtam hogy van egy olyan törvény(amit egy e-kereskedőnek azért nem árt tudnia), miszerint netről rendelt elektronikai eszközt 8 napon belül indok nélkül lehet visszacserélni(nem pontosan így van, de ez a fontos része). a lényege az hogy nem lehet a neten keresztül megnézni, megfogni, körbejárni a vásárolt terméket és az eltérhet az elképzelésünktől. persze ez a műtét csak hibátlan termék és csomagolás esetén van így, ami nálam meg is volt. erre meg azt reagálták hogy én házhoz szállítást és személyes átvételt jelöltem be és az nem számít netes vásárlásnak :Y. mi van...nem akartam hinni a fülemnek. aztán mondtam hogy nem tökölök velük és a FogyVéd elé viszem(ami nálam nem üres fenyegetés). erre megtörtént a money-back :C. de azért bepróbálkoztak. nem ritka.

    [ Szerkesztve ]

    Aurea mediocritas

Új hozzászólás Aktív témák