Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Keitaro

    addikt

    válasz Bandit21 #1 üzenetére

    Sajnos úgy tudom se 9700ból se 9800ból nincs vivo csak AIW
    Vincsiből szerintem egy Seagate, de nekem semmi bajom a WDvel vagy a Hitachival sem. Serial ata-s vincsi nem éri meg szerintem jelenleg.
    Egyébként tudom manapság megint egész korrekt Abit alaplapok vannak, de a sok csalódás után én már kénytelen vagyok bízni bennük úgyhogy szerintem egy Gigabyte vagy egy Asus pl.

  • erdoke

    titán

    válasz Bandit21 #1 üzenetére

    Nos, az én véleményemet nagyjából ismered, mégis:
    - Alaplap: IC7-G tökéletes választás, ha olcsóbbat akarsz, ott az IC7, az IS7-G, IS7. Abitnak úgy tűnik, jól sikerült az új szériája, ráadásul árban is kedvező.
    - Video: 9600Pro-ban hallottam csak VIVO-t, 9800-nál nem, de még jöhet. BBA tutira nem lesz VIVO-s.
    - RAM-nál kérdés, hogy akarod-e cserélni akkor, amikor a procit cseréled 800-asra. Ha nem, akkor érdemes magsabb órajelút venni, egyébként jó a 333-as.
    - HDD: Nézz meg teszteket, én a WD-ra és az IBM/Hitachi-ra voksolok. Ft/GB válassz, általában a 120-as jön ki a legjobban. Esetleg legyen 8 MB cache benne, de átlagos júzernél ritkán kell (sok kis fájl másolása pl.).
    - Ne felejtsd el a házat/tápot/hűtést is fejleszteni, mert a nagyobb teljesítményű gép többet fogyszt, és több hőt is termel.

    Üdv

    A legjobb aláírás a héten

Aktív témák