Hirdetés

Aktív témák

  • Bandit21

    addikt

    NA:
    Abban a szerencsés helyzetben vagyok, h lecserélhetek pár cuccot a gépben. A mostani állás:
    -Abit SR7-8X
    -2x256MB DDR333mhz
    -P4 2,4B
    -BBA ATI RADEON 64MB DDR VIVO 165/165@195/195 (jójó ez elég gáz már de nagyopn jól szolgált 3 évig!)
    -egy 10+ egy 6 GB-os régi vincsi.
    -WIN2000
    -Plextor cd író, Pioneer 16x dvd
    - SB LIVE!
    A proci marad, az alaplap, a RAM-ok a winchester, a vid.kártya viszont CSERE!
    Amire gondoltam:
    Szeretnék duál csenel alaplapot, SATA+ min. 80GB 7200rpm stb... wincsi (milyet?) (műxik vele a régi 10gb-os is?) Alaplapra az Abit IC7-Gre gondoltam. más 5let? ha a régiek mellé veszek még 2*256 333os ramot az ok? Bár jobb lenne 2 új nem ''noname''. Szóval: RAM-ban megéri-e 400mhz-est venni? Mivel a proci B-s találok-e olyan osztót, amivel kihúzhatom őket v maradjak a régi 333asoknál (ha cseréljem őket akkor milyen márkára?)
    Lesz bele egy DVD író is, ajánlat?
    Egy dolog van amiből nem engedek és az vszínűleg egy BBA/Sapphire/Gigabyte ATI 9800 pro lesz. Egyetlen gondom, h nincs belőle VIVO széria??? Más ''videódigizési'' megoldást tud vki? Mivel kb megint 3-4 évre előre kell terveznem, (közbesz. pályázat szülői részről) ezért lenne fontos h jó legyen minden pár év múlva is. Van jópár kérdés, plíz ha lehet akkor ne veszekedést flame-t hanem tanácsot, ha lehet mindenre előre is köszi!
    Bandit21
    (dok ha errejársz köszi a múltkori tanácsokat, most lett aktuális a kérdés, (jön a pénz 3 hét mva) hha azóta változott vmi...)
    :F :F :F

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Aktív témák