Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bi55

    csendes tag

    válasz 7ER #568 üzenetére

    Szia, válaszodat nagyon köszönöm.

    Hogy mi is törtépnt? Lehet, hogy nem fogalmaztam pontosan: a kb. egy hónappal ezelőtti térkép- és a javasolt szoftverfrissítés óta a szerkezet szabályosan működott a tegnapi délelőttig, majdnem napi használatban, itthon és külföldön is. Ha néha csatlakoztattam PC-hez, a kijelzőjén szabályosan mutatta az "adatátviteli módot", a PC-n pedig USB-meghajtóként kezelhető volt, pl. POI-lista felmásolásakor. Csak zárójelben jegyzem meg, hogy az eszközcsatlakoztatás bontásakor mindig használom a "Hardver biztonságos eltávolítása" opciót...

    Tegnap reggel tapasztaltam az első gondot, ugyanis a Bp-London viszonylatot (legrövidebb útvonal, fizetős utak kizárásával) Ukrajnán és Lengyelországon keresztül próbálta tervezni. Ezt azért furcsának találtam... Többszöri próbálkozás (tervezési paraméterek módosítása) után a -korábban leírt- magától kikapcsolós illetve ujraindulós állapot állt be.

    Most ott tartok -és itt állt meg a tudományom-, hogy hiába csatlakoztatom a GPS-t a PC-hez, úgy látom, nem érzékelik egymást szabályosan. Nem látom USB driveként, a G7toWin program pedig "Failed to open usb port: Invalid handle" hibaüzenetet ad. Így nem tudom kiolvasni a HID-t sem, ennek hiányában nem tudom melyik RGN változatot kellene letölteni...

Új hozzászólás Aktív témák