Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brash89

    csendes tag

    válasz Brash89 #24856 üzenetére

    Sziasztok!

    Időközben összecsomagoltam a TV-t és bevittem a hozzám legközelebb lévő MediaMarktba, ahol annyit értem el, hogy kaptam egy jegyzőkönyvet arról, hogy 43 colos készüléktől nagyobbat nem tudnak elvenni, mert nem megoldott a biztonságos szállítása szervizbe. Forduljak a Samsunghoz, illetve megkaptam a városon belüli Samsung márkaszerviz elérhetőségét, ahol szintén megjelentem a TV-vel. Ők nem vehetik el tőlem csak akkor, ha a Samsung ügyfélszolgálat/technikus úgy dönt, hogy vegyék el. Az én esetemben ugye elutasítás született így nem veszik el. Adott telefonszámot, amit felhívva is ugyan ezt elmondták, nem írhatják felül a technikus által leírtakat. Van egy tűréshatára a bevilágításoknak és ez belefér amit az én TV-m produkál.

    Felhívtam a Békéltető testületet, ahol elmondtam a panaszom, egy jogásszal beszéltem aki elmondta nagyjából mi várható. Az is előfordulhat, hogy mind az MM, mind a Samsung nem tesz eleget a Békéltető testület döntésének ha lezajlik, mert megtehetik. Akkor kapnak egy virtuális fekete pontot egy honlapon ami mindenki számára elérhető/olvasható, hogy ebben az ügyben nem jártak el. És ennyi..

    Nagyon szomorú dolog ez.. hogy egy 380.000Ft-os TV ilyen és így kezelik az ügyfél panaszát.

Új hozzászólás Aktív témák