Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steve 018

    csendes tag

    Nah további fejlemények a ''történetemben''. A tv-out hibás használt kártyát visszavittem hétfőn a boltba. Mondták, hogy most pénteken hívjam őket, hogy mi a téma, van-e kártya vagy nincs. Felhívtam őket, mondták, hogy mehetek érte mert megérkezett. A boltba odaadták a kártyát, átírta a garancialevelet az eladó. Már mentem volna ki a boltból amikor mondom...megnézem jobban azt a kártyát. Lám-lám...ugyanaz volt a sorozatszáma, mint az első kártyának, amit még vettem. Nah itt nagy baj van mondtam az eladónak...ez ugyanaz a kártya, ami VPU recoverezik állandóan. Az eladó a telefon után kapott és hívta a forgalmazót, hogy mi ilyenkor a helyzet...erre a forgalmazó mondta, hogy tesztelték a kártyát és semmi baja. Hmm érdekes nekem az a kárty sz*rakodott....sőt még a boltba is tesztelték a szervízesek és ők is azt mondták, hogy hibás a kártya. A boltos erre mondta, hogy vigyem haza és nézzem meg a kártyát, hogy jó-e. Meg ha nemjó akkor vigyem be géppel együtt. Meg elkezdett papolni inkompatibilitásról meg alaplapi bios-frisíítésről. Bios hiba nem lehet mert a 2.-nak kapott tv-out hibás kártyának nem volt baja( nem vpu-zott). Mondtam neki, hogy én nem leszek itthon, itthagyom a kártyát, nézzétek meg ti. nah ma kb itt tartok. Még kivárom a keddet, hogy mit mondanak a szervízesek.
    Bocs, de ez a hozzászólásom is hosszúra sikeredett, de ez van...
    Valakinek valami ötlet?
    Már az ismerősök ajánlgatják a fogyasztóvédelmet....sztem az lesz ha jövőhétre nem csinálnak valami érdemlegeset.

Új hozzászólás Aktív témák