Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FőDudu

    addikt

    válasz Raymond #57332 üzenetére

    Megneztem tobbszor, tobb termeket.
    Van amire kategorikusan irja, hogy nem is szallitja ki ide.

    Ennel meg meg a kiirt datumot is engedte felulirni az expedited shipping altal biztositott 3-5 napos szallitassal. Ugy mar pont belefert abba az intervallumba amin belul szerettem volna ha ideer.

    Nem szeretem, ha atvernek - mi a feneert fizettem ki az expedited shippinget, ha azt sem tudja mikor tudjak feladni? Nem tudta garantalni, hogy ma vagy legkesobb holnap futarnal lesz a csomag. Nem forsziroztam tovabb. Azt is felajanlottam, hogy kuldjek ki a nemetektol - holott utalom a nemet billentyuzetet. Persze erre nem mondott semmit. Nyilvan kulon ceg.

    Lehet naluk a shipping az a szallitonal toltott ido es en ertem teljesen felre a helyzetet. ;)
    Akkor viszont ne irja oda, hogy delivery date....

    Lehet a rendelesrol kapott visszaigazolast kellett volna jobban atneznem, abban mar nyoma sem volt a delivery date-nek. Azaz meg azt is mondhatna

    'Arriving:
    We'll notify you via e-mail when we have an estimated delivery date for this item.'

    Valoszinuleg itt kellett volna gyanut fognom, de ugye a tobbi rendelesnel is ilyen sablon szoveg jon.

    Mondjuk a szombaton rendelt kisebb ertekunel meg igy van:
    Arriving:
    Friday, 29 January

    Szoval tudjak ok, hogy baj van, csak probaltak behuzni a vevot, ugyis kell neki az aru, stb.
    Nekem viszont megvan az a rossz szokasom, hogy minden szart screenshotolok (CMD-Shift-3 a Macen). Foleg a rendeleseket. Azaz megvan a rendeles utan megjeleno kepernyo a szallitasi datummal. Nem is probalt mentegetozni az ugyfelszolgalatos, valojaban nem is az o hibaja az egesz.

    FőDudu

Új hozzászólás Aktív témák