Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz echterion #52674 üzenetére

    Szia!
    Megkésve, nem követtem. Végül is mindegy, ez már egy egészen más világ mint ami nekem van. :)
    Ez a tűz hogy amink van abból a legjobbat hozzuk ki, le a kalappal. Nagyon tisztellek ezért!:R

    (Csak gondoltam leírom ide, és már megtehettem volna......fájón emlékszem vissza mikor behalt az alaplapom, vagyis pontosan nem tudtam a rendszert behozni sehogy sem.(Tépett a gondolat, hogy nem tudom törölni a bios-t, úgy ahogy azt egyszer KH megtette nekem, és már tudom azóta, azt senki nem is tette volna meg) A gépem a merevlemezzel(SSD) harcolt. És mindig újra..... :((( Előtte belenyúltam a bios-ba és pont egy ilyet kerestem. Beállítottam mind a négy magot 4.0Ghz-re. Olyanra mint amit használtam szoftveresen az XTU-ban éveken át. Na utána feküdt ki teljesen az alaplapom, amit aztán később cserélni kényszerültem. Elküldtem szervizbe, Debrecenben is próbálkoztam......nem jött megoldás. (Ezért gondolom ma is mit vesztettem én álmodozó)A túl sok agyalás egy új alaplapot hozott. Nehogy te is bajba kerülj! ) :R
    Persze pont jó ember mondja neked. :) Ebben nincs hitelem.
    Azért a cpu-ért lassan ölni tudnék, lehet nem éri meg szerintem megnézni mi a határ. Én egy régi gépet tépek, ha kinyírom(mert kell nekem)fizetek érte újra és újra, mint mindig is gondoltam.......KH ezt sosem tudta! Ha tudta volna talán........sosem beszélgettünk erről. :(((

    Én úgy döntöttem jelenleg , belső adattárolás oldalon megcélzom a világbajnoki címet. :D :R

    Holnap nehéz napom lesz(vagyis már ma). Külföldi fórumon valaki bajba került. Kezdő lehet mint én. MSI GT70 3.gen. Vett egy gtx 1070m kártyát. Fingja sincs róla mit csinált. :W Ha kell rááldozom a napom, segítek neki. A drága angol tudásom, baszki. :) Sebaj majd elmutogatom. :D Nem számít meglesz. :)

    [ Szerkesztve ]

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák