Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kirjak

    aktív tag

    válasz echterion #22253 üzenetére

    Kissé maximalista ez igaz :D de én teljesen megértem őt. Aki hajlandó "értelmetlen" összeget kifizetni egy erősebb laposért az joggal várja el hogy némileg jobb és erősebb gépet kapjon kevesebb hibafaktorral. :K

    Kettőnk között elvárás szempontjából annyi a különbség hogy míg ő valóban kihasználja amit vett és még kevesli is (emiatt) olykor amit tud, addig én "feleslegesen" vettem meg a gépemet mert keveset is használom és a teljesítményét sem használom ki egyelőre. Az asztalimat hajtom leginkább.
    Kicsit még óvom féltem stb mint valami új mercit. Emiatt sem tettem fel rá több teszt progit hogy "üresben járassam üveghangon". ;]
    Idővel ez persze tompul majd , annyira már ismerem magamat.

    Nyáron Killhates majd megcsinálja nekem a "finomhangolást" és a repasztázást :C aztán majd valami ütős teszttel odapirítunk neki hogy kiégessük a kipufogóját :DD

    Ha nem járok ezen a fórumon csak a netről táplálkozom és a táblázatokból akkor tuti predatort vettem volna ár/érték arány miatt annak ellenére hogy a régebbi ACER-ek miatt voltak erősebb fenntartásaim a márkával szemben. Az eladók is erősen ajánlják itt.

    [ Szerkesztve ]

    A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

Új hozzászólás Aktív témák