Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jimpo

    aktív tag

    válasz tomcica #95641 üzenetére

    Kikormoltad kicsit a rendszert :K
    Csökkent is a nyugalmi pulzus. :C Akkor lesz baj ha 40 BPM felé megy a nyugalmi...

    Miert nem allsz bele egy ilyen egyszeru rotacioba,hogy
    - laza alapozos edzes (8-12km)
    Ez nem mindig fér bele időben, gyakorlatilag 3 napig van ~ 40 perc futásra. Ha pöcsölök a készülődéssel vagy késik a busz még annyi sem.

    - kuszob tempo 30-40perc munka + bemelegites/kifutas
    Szintén a fenti idő limit miatt nem oké, magával az edzéssel nincs bajom. Rövidebb 20 percest bevállalok munkanapok között is, de inkább az utolsó munkanap után.

    - laza hosszabb (16-20km)
    Ezzel nincs baj, minden második, harmadik pihenősben igyekszem hosszabbat menni.
    Bár igazából jelenleg örülök hogy a heti futás 70 kilométer körül van. :U

    - sebesseg/ero pl 10x200m esetleg 5x400m + 5x200m v. emelkedore sprintek
    Ezzel sincs baj, bár nem sűrűn művelem, főleg nem emelkedőre.
    A rövidebb csapd oda jobban pörög mostanában, jó kis Kinvara 12 "finom" frissen javított aszfalt szakaszon. Természetesen a falu felé... :DDD

    Amikor birsz edzeni csak veszed elo a soronkovetkezo edzest.
    Önmagával a bírással sosem volt bajom, viszont mellette a pihenéssel már igen. A kettő meg üti egymást...

    Korábban kaptam "ingyen" edzés tervet. Direkt írtam előtte neki, hogy a 7 napos hagyományos beosztás nem lesz jó.
    Természetesen azt kaptam. :o
    Nálam általában 3 munkanap után 3 napos "hétvége" van, az utolsó munkanapom pedig mindig péntek. Ha országszerte péntek, ha nem! :DDD

    Jelenleg is a heti alvási átlag 7 óra alatt van. Pihenősben megy több alvás. Munkanapokon általában mire vízszintbe vágom magam addigra 21:30 reggel 4:00 kor pedig ébresztő. Igaz pihenősben is akkor fekszem... Az alvás javára kellene időt spórolni, de az meg nem egyszerű.

    Amúgy nem futni nem nem megyek a héten, hanem dolgozni... ;] Jövő héten is csak hét közepén. :P

    Amúgy a jó múltkor, mikor írtam az Endo Pro 2 -vel kapcsolatban, sikeresen fent maradt a buszon a Jaybird Vista 2 töltőtokja. Nem voltam ideges.... :(((
    Voltam is bajban mi lesz, hivatalos oldalon már semmi. De a Supporttól tudom nincs is gyártásban, Amazonrol lehet venni kompletten. De az idő mire megjön... Na meg anyagilag is más, mint csak a töltőbölcső. Azt meg ebayen láttam...

    -Vegyek mást helyette? Oké, mit? Ó, de ha kiesik percenként a fülemből 4 perces tempónál akkor nem vagyok előrébb. Csak fel k..ja az agyam.... :(

    -Akkor mostantól nem lesz szakadó esőben Cooper futás vagy mi lesz?
    Mert kapta az ívet mióta megvan, a nyélgáz közben sem volt probléma. Igaz nem tolok le maratont 3 perc alatti tempóban, de na. Ha úgy nézzük kiszolgálta az árát. :K

    Minden nap írtam üzenetet az "elveszett tárgy keresésével" kapcsolatban, de semmi.
    Ma dolgoztam volna, de mégsem... Merthogy szabim van bőven meló meg nem. Mentem reggel vásárolni, ugyanazzal a busszal jöttem haza mint múltkor és meglett. :))

    Délután oda is csapom a futóművet a Garmin javaslatára. Igaz lehet nem a Kinvara 12 lesz rajtam. :DDD Mondjuk a csontokat helyre rakja... Csak nem futok benne olyan bátran mint kellene.
    Jó is volna falura egy rekortán, szögest venném szemrebbenés nélkül.... Picit könnyebb lenne. Sajna nem igazán van olyan zöld terület, vagy szántás ahol futnék mezítnájk. :B

    [ Szerkesztve ]

    Stryd Next Gen

Új hozzászólás Aktív témák