Keresés

Hirdetés

  • Switch-re is befut a Darkest Dungeon 2

    gp A PlayStation kiadások mellett a Nintendo konzoljára is elérhető lesz jövő hónapban az új kiadás.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • AI-t kap a Toughbook is

    ph A Panasonic híres strapanotebook-szériája a Meteor Lake processzoroknak köszönhetően szolgált rá a megnevezésre.

Új hozzászólás Aktív témák

  • tisn

    addikt

    válasz _adaml21_ #67093 üzenetére

    futnek benne meg parat, csak betorik vagy a cipo vagy a sarok.
    en mint hasonlo sulyu nemvekony nike vomero/asics nimbust hasznalok

    (a sarkad a talpadon tori fel, vagy hatul?)

  • Peterhappy

    őstag

    válasz _adaml21_ #67093 üzenetére

    Szia,

    1) Soha nem fogom megérteni, miért kell egy kezdő futónak (Te írtad, ezért használtam ezt a kifejezést) egyből Kayanokat meg top Brooks cipőket ajánlani :W

    2) Azt szokták mondani, lábhosszúság + 15mm az ideális BTH (belső talphossz) futócipők esetében. Avagy utcai cipő +1 méret.
    Ahogy nézem, az Adrenaline 22-nél 290mm a 45-ös méret, ez alapján egyértelműen jobb lenne egy 45,5 vagy akár 46-os méret... [link]

    Semmiképpen sem kuka, de én nem biztos, hogy nagyon futkároznék benne a helyedben. Nem tudom milyen dizájn, ha utcai viseletre nem alkalmas, próbáld meg eladni, ~20km-mel bennem azért az árának egy része vissza fog jönni.

    3) Sajnálom, hogy ilyen élménnyel nyitottál, örömteli, hogy nem vette el a kedved a futástól. Ha nagyon pronál a lábad, mindenképp stabil, vagy erősen stabil cipőket nézegess, de találsz azért jóval olcsóbban is. A Kayano már erősen stabil, de nem sokkal gyengébb építésű a GT-2000 vagy még olcsóbban a GT-1000.
    Javasolni szoktuk pl. az AboutYou-t, Zalando-t stb. ha pontosan tudod, hogy mire van szükséged (pl. neutral vagy stabil vagy erősen stabil cipő), akkor ott adott modellre tudsz lőni, esetleg többféle méretet választani és ami nem kell, ingyen és bérmentve visszaküldheted.

    4) Nem tudom a 100kg mellé milyen magasság társul, lehet hogy első körben csak tempósabb sétákat kellene tenned, akár napi rendszerességgel, kocogás nélkül. Lehetséges, hogy erre egyébként a Brooks is alkalmas lesz és arra megtarthatod, s mellé veszel egy másik cipőt nagyobb tempóra.

  • Studi

    addikt

    válasz _adaml21_ #67093 üzenetére

    Pontosan hol tört fel? Fent az achillesnél, vagy a alul, a talpnál? Előbbire a szorosabb fűzés, és rövidebb távokon történő betörés a működő, utóbbinál egy leukoplast a cipő talpbetétének, és a belsejének a találkozásához.

    Ha elkezdi kikezdeni, akkor viszont kis pihi a betörés alatt.

    Egyébként érdekes, nekem az első Asicsom kivételével egyetlen cipővel sem volt ilyen problémám. Az utcai cipőim szintén 43-44-esek, a futócipők jellemzően 44,5, de van 44-es (Salomon) és 45-ös (épp Brooks) is. De Brooksból jó például a 44,5-es is, most épp az van, Adrenaline.

Új hozzászólás Aktív témák