Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stvnppp

    senior tag

    válasz Aristeus #1954 üzenetére

    Gratulálok, nagyon szép eredmény! :R
    De amúgy hihetetlen mennyit jelent 10 kg minusz... :C Nekem is hasonló sztorim van, csak nálam kosárlabda, és egyetem, jó sok tanulással, semmi mozgással. Már 93-95 körül voltam, amikor betelt a pohár. :DDD Március óta elkezdtem diétázni (mondjuk ez kimerült az adagok felezésében, és nasik elhagyásában) és futni, és múlt vasárnap értem el a -10 kg. Azóta sokkal több az önbizalmam, sokkal jobban érzem magam a bőrömben. :B Most még júliusig vizsgaidőszak van, de utána kellene valamennyi izmot is felpakolni, és akkor tuti lennék.

    Más:
    Gondolkozok én is egy futócipő beszerzésén. Jelenleg egy Nike Air Igniteben futok, csak szerencsétlen talpa már nem sokat ér, a légbuborékja is már kilyukadt, de a teteje tiszta bőrből van, az takarítás után olyan, mintha új lenne. Utóbbi miatt is bosszantó, de hát csereérett. Eddig a Saucony és Spuri futóboltokról hallottam, hogy hozzáértő segítséget nyújtanak a vásárlásnál. A Sauconynál nyílván nem, de a Spuriban foglalkoznak Nike cipőkkel is, és tudnak széleskörű tanácsot adni azok választásában is?

    Egy kicsit márkafanatikus vagyok, de szerencsére le tudom küzdeni, ha úgy alakul. De amúgy az is hihetetlen, a Nike márkaboltok nagy részét felszámolták, a legtöbb pesti plázában már nem is lehet találni. Valamiről én maradtam le, vagy csak Magyarhonban nem éri meg forgalmazni a márkát? Az adidas meg virágzik...

    Más:
    Nike + használ a fórumon valaki?

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz Aristeus #1954 üzenetére

    szep eredmeny...nem konnyu hosszabb inaktivitas es sulyfelesleg utan "visszajonni"...nagy akaraterorol arulkodik,isten hozott,varjuk a beszamolokat,trukkok-tippek (akar fogyashoz vagy barmi) :R

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák