Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jimpo

    aktív tag

    válasz jimpo #92655 üzenetére

    Jelentem még élek. :U
    Ma voltam futni, ezelőtt egy héttel voltam utoljára.
    Akkor a két egymást követő nap futás betette a kaput.
    Így rátoltam még egy hét pihenőt, csak oda mentem ahova muszáj volt. Meló, bolt, mellé se séta se semmi. Tehát szinte teljesen inaktív durván két heten vagyok túl, leszámítva a múlt heti két futós napot.
    Nem is kívántam a futást, meg a legutóbbi után nem voltam túl jól. Még be is lázasodtam, plusz a gyomrom is szétcsapta. Közben kellett is a papírzsepi... :O

    Ma a tüdőm teljesen oké volt, továbbá az orrot sem hagyta el a "szokásosnál" több váladék. Egy minimális mindig van, nekem is dugul az orrom futás közben. Igazából két nappal ezelőtt már nem is volt semmi tünet, most csábított el az idő. :DDD
    Persze a futás nem ment úgy mint három héttel ezelőtt, de nem is vártam. Szokatlan volt, a talpam sokat lustult. A combom éreztem picit, de azt egy repülő hatására.. :B

    A súlyom nem tragikus, 73.3 kg futást követő kajálás után. A VO2 max 59 -re csökkent közben, illetve a versenyjelző idők is lassultak. Ami igazából nem érdekel annyira. :N

    Az már érdekesebb hogy a HRV is alacsony... Mondjuk érzem is hogy fáradt vagyok, de majd csak elmúlik.
    Főleg hogy a túl passzív létet sem komázza a testem, lazább heteken van hogy fáradtabb vagyok mint mikor tolom neki. Illetve jobban érzem az ízületeket, talpat, gyulladást itt ott. :F

    Remélem futottatok rendesen, aki odatette magát annak gratula. :R
    A fórumot direkt hanyagoltam, de a napokban visszaolvasgatom. ;)

    Mindenesetre két három hetet futkározok majd, aztán csak futok egy Coopert... ;] A többi meg a jövő zenéje. :K

    Stryd Next Gen

Új hozzászólás Aktív témák