Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #97520896

    törölt tag

    válasz BrandonXXV #4047 üzenetére

    Sziasztok!

    Egyelőre csak elméleti szinten fűnyírótraktorral kapcsolatban kérnék tanácsokat, véleményeket. Kb 1000 nm-t nyírok, és néha a hátam közepére kívánom a fűnyírást. Pedig világ életemben - úgy ahogy - szerettem füvet nyírni, de ez néha már nekem is sok tud lenni (kb 1,5 hetente nyírom, tavasszal kénytelen vagyok hetente). :D
    Viszonylag komoly benzines, önjárós fűnyíróm van, szegélynyíróval rájavítva, kb 2 és fél órás művelet a fűnyírás. Kellemes elfoglaltság, ha rá vagyok hangolódva, de nem mindig vagyok ráhangolódva. :D

    Ekkora területtől azért már érdemes venni, nem? Karbantartása, takarítása mennyire egyszerű vagy sem? Minden évben ajánlott elvinni szervízbe? Az sem lenne egy egyszerű művelet, hogy eljuttassam a szervízbe. Ezt mások hogy oldják meg? Ráülnek és elgurulnak? Vagy rámpán felhajtanak egy utánfutóra? :D
    Milyen márkában érdemes gondolkodni kb 600 000 Ft-ig? Első nekifutásra Cub Cadet és MTD gépeket találok ebben az árkategóriában (5-600 eFt). Ezekkel kapcsolatban esetleg tapasztalat, vélemény?

    Köszönöm előre is!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák