Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • honfoglalo

    senior tag

    válasz MartOOn #47755 üzenetére

    Ebben az árkategóriában a VSD3S a legjobb, amit hallottam. Arra mondhatni, hogy szép, egységes, viszonylag kiegyenlített, de van benne mély is bőven, főleg hybriddel. Igazság szerint mondhatni jobb, mint az MA750, csak nem megy annyira mélyre, meg nyilván nem olyan minőségi az egész. A sonyt nem hallottam még, egy head-fi-s fórumozónak van mindkettő, max ő tudná összehasonlítani. Írtam neki egy privátot, ha reagál, megírom mit gondol.

  • #16820480

    törölt tag

    válasz MartOOn #47779 üzenetére

    Valóban nem biblia, de nem kevés munka van benne, és nem is elsősorban a megírásra gondolok, hanem a benne szereplő összes termék személyes és tömeges kipróbálására pédául, illetve a frissen tartására. Ez nem egy ember munkája, hanem az itt rendszeresen előforduló sok ember kollektív együttműködése. Ennek fényében azért elég lehangoló, amikor valaki bejön, és feltesz egy olyan kérdést, hogy "5k alatt mit vegyek? csá". Ha belelapozol a topikba, akkor azoknak, akik tényleg valami konkrétabb elképzeléssel jönnek, itt is adnak sokan kielégítő választ, de egy ilyen kérdésre pontosan azt tudnánk amúgy is leírni, ami ott van az összefoglalóban, a 0-5000HUF árkategóriában.
    Szerintem ha valaki idejön, és elvárja, hogy megtiszteljük egy normális válasszal, akkor ő is megtisztelhet azzal, hogy elolvassa az összefoglalót (legalább a vonatkozó részeit). :R

  • #71562240

    törölt tag

    válasz MartOOn #47779 üzenetére

    Ha ennyire értetlen vagy, felfedezem számodra a spanyolviaszt.

    Egy ilyen összefoglaló három dologra való.
    1., Olvasmányként információkat adjon a témában.
    2., Megválaszoljon típuskérdéseket.
    3., Elérje, hogy akinek az elolvasása után is kérdése van, az összefoglaló "koordinátarendszere" értelmében tegye fel a kérdéseit.
    +1 a ráadás: Helyrerakja a topikba először betoppanókat, hogy mi az elvárt működésmód a topikban.
    Ugyanezekre való a téma olvasgatása és a kereső használata - kérdezés előtt.
    Mindezzel elkerülendő például, hogy ugyanazokat a kérdéseket kelljen napjában százszor megválaszolnia azoknak, akik a szabadidejük egy részét arra áldozzák, hogy a topikban kérdezőknek segítsenek.

    Rád (és aktuális három sorstársadra) mind a négy funkció vonatkozna, rád is hathatna, ha hagynád, de te inkább írni szeretsz topikot, mint olvasni, inkább rendezkedni szeretsz mint rendeződni, pedig a fordítottja a helyes és elvárt sorrend.
    A vendégjog szép dolog, de visszaélni vele nem az.
    Elég "kulturált" voltam?

  • #71562240

    törölt tag

    válasz MartOOn #47789 üzenetére

    Az biztos, hogy hepciáskodni, hisztériázni csak te álltál neki.
    Az is biztos, hogy a kérdésedre, miszerint mi a topik(tagok) véleménye arról a Sonyról, és hogy az árkategóriájában van-e jobb, egységesebben szóló nála, bőven van válasz az összefoglalóban, sőt, elsősorban éppen ilyesmire van ott válasz. Általánosan is és konkrétan számodra is.
    Neked írott levelem egyik pontja éppen az, hogy aki magáévá tette az összefoglaló tartalmát (és szemléletét), és még maradt kérdése, az az összefoglalóhoz képest kérdezzen. Mert van ott bőven válasz a számodra, de arról egy sort se írtál, hogy az ott levő válaszok téged miért nem elégítenek ki. A kérdésedből egyáltalán nem látszott, hogy olvastad volna az összefoglalót. És a viselkedésedből azóta se látszik, hogy megértetted volna, ami benne van.
    Egyébként a "melyikőtök a bunkó" tartalmú vagylagos kérdésed is hibás. Nem biztos, hogy az egyik kizárja a másikat. Az biztos, hogy te bunkón viselkedsz a második hozzászólásod óta - állítom én, egyébként bizonyítani is tudván az állítást.
    Előbbre jutnál, ha a megoldandó problémádra koncentrálnál, nem pedig azt a kezet harapdálnád vadul, amelyiktől az élelmet várod. Nézd meg, aktuális sorstársaid így tettek, és túljutottak a kezdeti kommunikációs nehézségeken. Persze végső soron azt csinálsz amit akarsz, de a "segítsél te szemét állat" módszer biztosan nem vezet optimális eredményre. Mondom újfent az általad másoktól megkívánt kulturált felfogásban - amit magadtól is megkövetelhetnél akkor már.

  • honfoglalo

    senior tag

    válasz MartOOn #47755 üzenetére

    Jött válasz a VSD3S vs XB60EX kérdésre, íme:

    overall no the sony is not better, the only thing better about them is that they go easier on my ears than the vsd3s which can some times sound sibilant. and the sony got more bass. but overall the vsonics sounds better. however, you can send me some links for what you like to listen to and i could give them a listen with both iems and describe the differences better to you.

    Ha valami érdekel, akkor írj.

Új hozzászólás Aktív témák