Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -NoVa-

    addikt

    válasz -NoVa- #86707 üzenetére

    Ahogy Januártól lesz érdekes a vámügyintézés mindenre. Ha marad a postai fix díj magánszemélyeknek, akkor kb vége az olcsó bigyók EU-n kívülről rendelésének.

    [ Szerkesztve ]

  • FőDudu

    addikt

    válasz -NoVa- #86707 üzenetére

    Tokmindegy, mert semmire nem vagyok hajlando 1 honapot (vagy tobbet) varni. ;)

    Epp autot keresek, ha nem lesz keszleten vagy max 1 honapos szallitassal, akkor buktak. Nem egyedit rendelek, igy van esely a keszletrol torteno szallitasnak.
    Van itt Koperben parszazezer auto a kikotoi telephelyen, csak van egy nekem valo is ;)

    Megtanultam a lecket, a turelem nem erenyem.
    Igy a kinabol rendelheto cuccok nekem kb. nem is leteznek. Ugyse jon meg, kar ra nyalat csorgatni :C

    Akarmit rendeltem az utobbi 1 evben kinabol az nem erkezett meg. Nem a postas nyeli le, volt ami a Covid miatt el sem indult (aprilisban rendelt kabeleket eloszor meg idokeressel majd automatikus refunddal intezte a Gearbest), aztan olyan is amit ujrakuldtek (Tin T4 meg a Covid elott tavaly Kickstarteres verzioban). Utobbi ugyan trackinges volt, azonban 1 honap utan is valahol 'Shanghai' kulson mutatta mint epp elhagyja a szarmazasi orszagot. Aztan megjott ra egy hetre, tok mas ragszammal. Azaz valoszinu, hogy ujrakuldtek.

    Azota megfogadtam, hogy semmire nem varok, fizetem a leggyorsabb shippinget vagy inkabb megrendelem nemet Amazonrol felarral.

    Carbont tegnap megrendeltem, meglatjuk bejon-e a 4-5 nap szallitasi/vamolasi ido. Illetve tan vam nincs is ra, igy csak Afa fizetes lesz. Kollega szerint azt is lehet vamhivatal oldalan a paypal szamla feltoltese utan azonnal fizetni, igy kb fel se bontjak a csomagot.

    Van par csomagom meg az eterben valahol, azok vagy megjonnek vagy refund lesz. Azonban az Amazon az egyetlen ceg ahol meg minden pontosan megerkezett ( akkor amikorra elere jeleztek). Nem igazan zavar ha ez nem a legolcsobb megoldas. A kenyelem nagy ur ;)

    [ Szerkesztve ]

    FőDudu

Új hozzászólás Aktív témák