Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • slfln

    senior tag

    válasz Shufny #16681 üzenetére

    Tanulságos és hasznos hallgatózáson vagyunk túl Luissimo kollégával, újabb 4 fülessel bővült a 'megvolt már' kategória (XR,TD II,M1,M2).

    Van benne ráció amit mondasz, a 'rosszabbra' való váltás valóban (valamivel) szembetűnőbb és kézenfekvőbb volt számomra, mint egy jobb felismerése.
    Igaz, hogy kb. ~1 óránk volt 4 fülesre, (-így is többet ért ezer szónál-) de ha általad igen jól ismert felvételeket hallgatsz és 'tudod', hogy mit kell hallani, akkor ennyi idő is elég alapvető következtetéseket levonni... Nem nagytesztet írni persze, csak felmérni, hogy neked való-e vagy sem és, hogy technikailag milyen szintet képviselnek hangreprodukcióban.

    Köszönöm a lehetőséget még egyszer! :)

    [ Szerkesztve ]

  • Luissimo

    veterán

    válasz Shufny #16681 üzenetére

    Azért, ez az egy óra bőven elég volt arra,hogy a jó füleseket is megtalálja az ember, a jónál is jobbakat.
    Igaz, slfln kolléga?
    De ez a fiú telhetetlen, hiába ajánlottam bármelyik füleséért kettőt az enyémből, nemkellett neki. :C

    Viszont az tény, hogy nem a legjobb hrlyszint sikerült találnunk a fülesteszthez, viszont a toldatok. izolációs quoficiensét sikerült beosztályoznunk.
    Tény, hogy csak félsikert értünk el, mert a Cowonjának az alapzaját nemtudtuk felfedezni a zajos tesztlaborban.
    Viszont,
    egy füles ottmaradt a tatyóban, a PL30-at pl. be sem dugtuk, elsodorták az események.
    Azt a "studiomonitort" nagyon az én fülemnek tetszetősre faragták, azt eltudnám viselni. :-)
    Szóval százszónak is egy a vége, tesztnek nemv volt nevezhető, viszont. "This is the begining of the beutiful frendship..."

    Szerintem folytköv.

    Azt azért sikerült megállapitanunk közös nevezővel, hogy inkább az M1, mint az M2.

    @shufny.
    most mit csodálkozol?
    mindenkinek van egy mérföldköve, amihez alulról vagy felülről viszonyít.
    Igen, nekem a cx500 volt az.
    vannak annál jobbak és rosszabbak , igen.
    Szerintem nemrossz etalon, lehetett volna rosszabb etalonom is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák