Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz Linde #76513 üzenetére

    Ez az egész végkövetkeztetés már megint hibás...hogy hasonlíthatsz egy 70 ezres egy DD-s fülest egy 300 ezres hibridhez...és hogy hozza azt a hangot....?
    Nem értem...inkább azt érzem, hogy fizetett tesztekre alapozva csapongsz, így személyes tapasztalatod egyikkel sem lesz, inkább több tucat urban legend...ez szerintem nem egy audio szerető ember útja, ez szimplán virtuális csapongás...

    Itt jó néhányan sok százezret áldoztunk arra, hogy tapasztalatokat szerezzünk...és ez nem fennhéjázás, magamutogatás, ez szimplán kíváncsiság....nyilván olvas az ember, de amennyiben kizárólag teszt eredményekkel dobálózunk, semmi kézzel fogható eredményünk nem lesz mint virtuális odamondogatás, kb a kinek milyen lap van a kezében virtuálisan kategória...

    Ez nem az én utam, de nem is az itt fellelhető kollégáké...természetesen megértjük ha valaki óvatos, de mindenképp személyes tapasztalatok által ismerszik meg, kinek mi a hangképe, beállítottsága, fülesei, játékosai...stb...ezt tesztekből teljesen badarság összegyűjteni, szerintem merő időpocsékolás...

Új hozzászólás Aktív témák