Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ithomas

    őstag

    válasz Carl ZeisS #754 üzenetére

    Én az elsők között voltam aki megvette, 6990 Ft-ért!
    Aztán állitólag felment az ára 11-re.
    Namost ha megint ráraktak 2 ezret,akkor egyrészt elmehetnek a *****-ba,másrészt ajánlanék nektek valami mást is,valami olyat, amit én majdnem megvettem,mikor még nem tudtam róla hogy a CX300 akciós!

    Szóval... a neve SonyEricsson HPM70!
    Ezt a fülest alapban a W800i telefonokhoz adják!Had mondjam el róla,hogy 1 az 1-ben SonyEX71,csak Ericsson logóval!
    Ez tuti,hiszen rengeteg helyeről megerősitették nekem,és sajátmagam is kipróbáltam már!

    Úgyanúgy jack dugóra végződik mint a normál fülesek,egyetlen bökkenője hogy a zsinórja kb a nyakadig ér.(Mivel itt a mikrofonba,azaz a headsetbe folytatódna a dolog!)
    Nekem ez Meizu E5-el nem lett volna probléma,lévén van hozzá távirányitós hosszabitóm!
    Akinek nincs,az vesz egy fél méteres jack toldót,és meg van oldva!
    Szóval a lényeg:Maga a füles gyakorlatilag az EX71,de ennek a zsinórjára én még nem hallottam embert aki panaszkodott volna!Szóval elvileg ennek nem málik,nem foszlik stb...(Habár kiba**ott vékony)és ami fontos, egy kis utánjárással 6-7 e forintért hozzá lehet jutni!
    Ha nem lett volna most ez a CX300 dolog ,én tuti ezt vettem volna!

    Kossról és EX71-ről had ne írjam le megint az 1000* megtárgyalt dolgot,olvasd el a topicot,ennyit megér a dolog!

    Real eyes realize real lies!

Új hozzászólás Aktív témák