Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vante

    aktív tag

    Helló

    Előre is elnézést kérek, nem vagyok a témában járatos de... a történetem annyi, hogy jó pár évig megvolt a fülhallgatóm, jól szólt. Tisztán... viszont pár hete valszeg elszakadt a vezetéke, egyik füles szól csak :/ Elmentem a boltba, és vettem egy másikat. Látszólag ez is jó nézett ki, de mikor kipróbáltam otthon :Y Nem is tudom, mintha valami extra basszus lenne rajta. Ezzel már alacsony hangerőn is elég rendesen szól. A másiknál azért fentebb kellett tenni. Szóval ez az extra basszus, de valami nagyon "tompán" szól. Gondoltam, csak kifogtam valami xart. Elmentem máshova, ott is vettem egyet. Ugyanez. Nos, egymás után hallgattam ezekkel zenét. Szerencsére nem az én hallásommal volt gond. A régi szépen szólt egy fülessel, a másik kettő nem tetszett. Esetleg tudna nekem valaki segíteni ilyenben, akinek ismerős ez a helyzet, és ajánlani valami jót? Kinézetre ilyenre gondoltam (csak a fülhallgatót nézd, dobozt ne http://www.ebolt.hu/product142421_category2366.html), és szépen szóljon. Ár nem számítana annyira, csak legyen meg a régi, szép tiszta hangzás, amit a mostaniakban már nincs (Lehet a világ visszafele fejlődik?!).

Új hozzászólás Aktív témák