Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pistabaaa

    aktív tag

    Hali!

    Némi tanácsot / véleményt / tapasztalatot szeretnék kérni egy fülessel kapcsolatban: Creative EP-630 (aka. CX-300 ha jól tudom). Tehát egy meglévő fülesemet szeretném lecserélni erre. A jelenlegi egy Sony MDR-EX71 (tehát ez, illetve egy picivel fentebbi kategória), az ok pedig a kialakítás: már régóta szeretnék egy "normális", szimmetrikus kialakítású fülest (bal- és jobboldali kábel az elválaszástól azonos hosszú). A Sony-val semmi bajom, tökéletes hangminőség és így tovább, de az asszimetria kicsit idegesít, mert így a bal fülemből gyakran van, hogy ki akarja húzni a kábel a fülest. Ahogy nézelődtem, az említett EP-630 hasonló paraméterekkel rendelkezik, nekem pedig van már Creative hangszóróm, hangkártyám, ezek már bizonyítottak, nem kételkedek a fülesükkel kapcsolatban sem. Azt is olvastam, hogy ez a Sennheiser CX-300 más néven kiadva (és olcsóbb is picit), de ha már választanom kéne, akkor inkább Creative, a már említett szimpátia alapján (de persze a Sennheiser-rel sincs semmi bajom, csak mindenkinek olyan van :P).

    Várom a javaslatokat, megéri-neméri, illetve hogy tud-e valaki olyan boltot, ahonnan nem csak házhozszállítással lehetne rendelni (mert akkor oda az egyébként számomra jó ár)? Itt Bp és Miskolc játszik csak.

    Köszi,
    Pistabaaa^

Új hozzászólás Aktív témák