Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • p_adam

    addikt

    válasz bigmasterg #6216 üzenetére

    Totál nem biztos hogy ez egyértelműen jobb nála, én biztos nem vennék ettől a gyártótól, nem is csoda hogy ennyit veszít az értékéből, a Halide azért ennyit nem szokott.

    Ha annyira váltanék akkor WaveLink HS lenne vagy valami hasonló (mert az pl. gyakolatilag a Bridge feltupírozva rendes táppal stb.) de ennyi pénzből már megint inkább egy még jobb DAC-ot vennék..

    Egyébként mint mondtam lehet elég jó a gyári USB abból amit eddig hallottam csak valami rövidebb jobb USB kábel kéne hogy aztán összehasonlítsam mert nem biztos hogy szükség van a Bridge-re.

    Kivéve ha a Parasound-ot is megtartom mert most hogy belekukkantottam a Lavry-ba kicsit húztam a számat, a DAC nyák-ja szép de a tápegység már nem annyira, biztosan kínai :) szóval a Parasound-ban sokkal komolyabb a táp szekció csak a kimeneti stage ami nem az igazi de így is van egy hangja amit lehet szeretni.

    Szóval nem tudom de annyi dolog van itt és szinte csak a Lavry+HD250II-t használom és teljesen meglennék a többi nélkül is úgyhogy prioritás szerint hirdetem a dolgokat aztán majd lesz valami.

    Majdnem vettem egy Grace M903-at is de sikerült meggyőznöm magam hogy ezt abba kell hagyni :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák