Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56474624

    törölt tag

    válasz jolti #61869 üzenetére

    Az már újabb generációs (persze így is vintage). Biztosan nem rossz amúgy az sem, 5000-et röhögve megérhet, ha tényleg jól olvas, de a hangkarakteréről sajnos nem tudok nyilatkozni. A Philips CD-150-ről, 350-ről, 204-ről, 304-ről tudom, hogy a hangkarakterük bizonyosan passzol a DT880-hoz (még a plüsspárnás 770 premium editionhöz is, én hallgattam is egy CD-350-nel, csak behalt rajta valami; el kéne vinnem szerelőhöz, bár a lézere már nem az igazi). Van egy másik CD-lejátszóm, egy Proton AC-420 (szintén gyenge a lézere), az már vékonyabb hangú, de meglepő módon nagyon jól szólt a DT770-nel, szerintem mai napig azt mondanám, hogy arról szólt a legmuzikálisabban, annyira egyben volt vele az előadás, miközben nagyon szépen részletezett is.

    Sok jó hangú CD-lejátszót árulnak tényleg, csak a hátrányuk nyilvánvaló (csak Audio CD, haldokló lézer esetleg, vagy csak néhány év múlva). Ha valaki meg tudja oldani rá a digitális bemenetet, akkor nagyon megérheti, mert relatíve olcsón lehet velük jó hanghoz jutni, és általában ezeknél a vintage CD-lejátszóknál jobban ügyeltek a zenei, összeszedett megszólalásra, én ezt tapasztaltam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák