Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz bkercso #59895 üzenetére

    így ahogy mondod mester!

    a harmadik tone generatort próbálom ki, és bizony 7 Hz alatt, függően az éppen kiadott pontos frekitől (de 2Hz alatt biztosan) lekapcsolja. felette nem, bár teljes léptetős hangemelést még nem futtattam, csak 1Hz-es lépésekben. valószínű ez tényleges védelem a fejhallgatók ellen, tehát helyes működés. és magyarázza, hogy a FLAC-om miért rossz, miközben ugyanaz a szám több változatban YT-n nem.

    csak azt nem értem, hogy akkor Dave kollégánál miért nem kapcsolja le.

    Dave, megpróbálod ezt a programot? jobb also sarokban van a bekapcsolás, felül középen a lefutási idő, és 10Hz-től 0Hz-et állíts be. de lehet kézzel is.

    (#59897) Per Degaton: nem függ a fejhallgatótól, csak a kiadott hangerőtől. kihúzott fejessel is csinálja. adott frekiket nem küld ki adott hangerőnél erősebben a kimenetre, hanem lekapcsolja előtte egy rövid időre a kimenetet. nekem az a szám 4x megy el a "standard" 2mp-re, mindig visszajön, aztán megint elmegy. a tiéd beállítása lehet, hogy nem tökéletes, ezért gyakrabban vagy hosszabb időre megy el. a tone generatorral tök jól kijön, mi akasztja ki, és ha folyamatosan az a freki szól, vissza se kapcsolja a kimenetet, amíg meg nem szűnik.

    a te videód nálam nem akad ki, de leszedtem közben torrentről ezt a részt, azon se. és ahogy nézem, nálam 6-7Hz körül van a határ, felette jó, alatta nem. ez meg normálisnak tekinthető működés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák