Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz Bodz #57929 üzenetére

    2-ből 2 hibás volt és amit most hirdetnek, abból is az egyik ugyanilyen hibás. De az is lehet, hogy a levert szélűnek is plusz még az a baja, csak nem írták, vagy még nem tudják... :) Amúgy forgalmazótól is ezt hallottam... miszerint gyári hiba az RCA aljzatok laza rögzítése, amik idővel ki is csúsznak a helyükből. Ezeket garanciában cserélték volna, ha a gondos tulajdonosuk megnézte volna... ;)

    Amúgy sem hiszem, hogy százszámra adtak volna el belőlük...nem volt olyan olcsó.

    Q Dacom is volt pár napig, annak is mozgott a testelése össze-vissza, ami nem normális... Pl. Vincent erősítőnél azért kóvályog az egész aljzat, mert rugalmasan lett felfüggesztve, de az a mozgás merőben más, mint ezeknél, mert itt nem az egész aljzat mozog, hanem csak a test érintkező. De nekem mindegy, csak leírtam a tapasztalataimat.

    A Pro Ject RS dacban érdekes módon úgy áll az RCA aljzat, hogy szándékosan sem tudnám letörni..
    A szorítós RCA dugót pedig meg kell lazítani, mielőtt gépészkedünk vele, de ezt nem neked mondom, mert Te tudod. :R

    (#57927) Patice: Egy (volt) közel 300 ezres dacnál?

    [ Szerkesztve ]

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák