Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    válasz PuMbA #38798 üzenetére

    Köszönöm a tippet és az infót. Felkerül a potenciális jelöltek listájára. Erősítő előbb utóbb úgy is kell, esetleg fejest is lehet váltani. A firewire csatolóról egyelőre annyi infót sikerült begyűjteni, hogy a TI chipekkel működik együtt legszívesebben, de pl a VIA -val egyáltalén nem, vagy "csak" rosszabb minőségben? Ennyi hátulütője van a firewire kapcsolatnak - jóval ritkább, mint az USB.

    (#38799) Krissz80: Köszönöm az infót. Bkercso erősítőiről csak jókat olvastam, remélem lesz alkalmam meg is hallgatni. Tudom, hang szempontjából semmit sem jelent, de a Headflow felépítése pl kifejezetten tetszik (fémdoboz, beépített táp, stb)
    Ha maradnánk a fenti konfignál (Impact Twin + Headflow), mennyire lehetne itt már a DT770 a szűk keresztmetszet? Amennyire emlékszem, Beyerből inkább DT880 vagy DT990 típusokat emlegettek a fórumban az Impact Twin -el kapcsolatban. Ámbár itt megint bejön, hogy lehet több fejes is egy háztartásban.

    Azt említettem már, hogy mifelénk vajmi kevés esély van fejeseket, erősítőket meghallgatni. Ha úgy hozná a sors, hogy Budapesten járok, és rá is érek, tudnátok ajánlani pár helyet, ahova érdemes lehet benézni "művelődni"?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák