Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz schawo #29562 üzenetére

    Kösz a választ! :R
    Ha nyers meghajtani képességről beszélünk, akkor már a laptop és alaplapi, illetve régi falatnyi Sony mp3-lejátszó (megkerestem, nwd-b105) is tud akkora hangerőt, amekkora nekem otthon, csendes szobában elég. 600 Ohm ide vagy oda. Persze egy jobb erősítővel jobban kinyílna.

    Kínai kész, de dobozolatlan, csak nyákra szerelt darabok. Ha jól látom, Vodkaboy is pont ugyanilyeneket használt és jónak írta őket:
    CM6631A
    PCM5102 / XMOS

    Vagy:
    mivel a K340 meghajtásához inkább kraft kell, kezdjem inkább erősítővel? Amikor még annorégen headfis voltam, már akkor is nagy volt a bőség zavara, most már fogalmam sincs, hogy mi lenne jó, főleg egy ilyen nagy impedanciás fejeshez. Kíváncsiságból is, valamit megpróbálnék DIY -- lehetőleg minél egyszerűbbet (van olyan, amihez nem kell nyákot maratni?), mert noob vagyok, és bár van otthon segítség (elektromérnök-műszerész szülők, lál), de ezt most megpróbálnám egyedül.

    Basszus, hifinél mindig olyan érzésem van, hogy az első lépést megtenni egy aknamező, bekötött szemekkel :DDD

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák