Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lestyanrobi

    tag

    válasz contaxg #10298 üzenetére

    Egyszerűen azért, mert nincs lehetőségem végighallgatni mindent, pláne, hogy saját cuccokból hiányzik még egy jó erősítő, ami talán egy-két év múlva lesz, ezért más emberek véleményére támaszkodtam. Talán ez az egy dac volt olyan, amit senki nem akart modolgatni meg lecserélni, erről mindenki azt írta, hogy nagyszerűen szól.

    Ez eddig egy kicsit furán hangozhat, de másrészt pedig nekem egyelőre még sok idő kell, ha meg akarom mondani, hogy számomra éppen melyik a tökéletes hangzás egy hasonló árkategória szereplői közül, főleg ha hasonló dacokat kéne összehasonlítgatni.

    A terv az, hogy összerakok egy rendszert, amivel ha nem vagyok elégedett, akkor hasonló árkategóriában cserélgetem a cuccokat. Ha elégedett vagyok, akkor minden marad úgy, ahogy van. De ahhoz, hogy eldöntsem, sokat kell hallgatnom.

    Szerkesztve:
    Ami még eszembe jutott: lehet, hogy "olcsóbb" cuccokkal kéne kezdenem, mint például a v-dac? Csak semmi kedvem olyat venni, aminek nagyobb a valószínűsége, hogy egyszer majd lecserélem. Olyat szeretnék venni, ami talán (majdnem) egy életre megmarad, ez baj?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák