Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz FEDman #101 üzenetére

    Túl jó minőségűek a fotók ahhoz, hogy hamisak legyenek, tehát a külleme már egész biztosan kiszivárgott, de ne felejtsük el, hogy hivatalos bejelentés még nem volt (25-én lesz sajtótájékoztató), így ami a belsőt illeti, az még változhat a pletykákhoz képest.

    Azért remélem, hogy legalább egy csatlakoztatható EVF lesz hozzá, mert akkor ez rögtön elérhetőbb lesz a pókhálós pénztárcámnak, mint egy X-E1. Mondjuk az kicsit aggasztó, hogy az X100-ból való szenzort örökölné meg, bár azért az sem volt rossz.

    Ha igaz, hogy 600-800 dollár körül debütál, akkor örömbódottá' lesz. Mondjuk a videón csiszolhatnának egy kört, mert rémesen kicsi dinamikával rögzít mozgóképet és ilyen rolling shuttert is 2008-ban láttam utoljára.

    ---

    "hanem akár lazán tarthatod magad előtt is felülről lenézve rá, akár egy kétaknás gépnél."

    Speciel ezt én imádom. Jól el lehet vegyülni egy ilyen géppel az utcai forgatagban és a kutyát sem érdekelsz. A legtöbben azt hiszik, hogy csak a beállításokkal babrálsz. A fejhez emelt DSLR vagy a magad előtt kitartott kitartott MILC/kompakt nagyon ellenségessé tud tenni, mindenki csak morog és vicsorog tőle... :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák