Hirdetés

Aktív témák

  • Hydra SR

    addikt

    válasz Retro11 #27 üzenetére

    Kis kiegészítés: manuális zoomot szerintem manuális fókusz helyett írtad, amire meg azt mondanám, hogy annak már az elődöknél is csak egyetlen értelmes felhasználási területét láttam: a fókuszálás késleltetésének megspórolása. Amikor viszont az kellett akkor nagyon jól jött.

    Könnyebb...ez jó? Könnyebb berázni kézből. Zsebben meg még mindig nem fér el, döntsék el, mit akarnak kihozni belőle.

    Na még egy kis kiegészítés a Fuji leírása alapján:
    -videofelvétel közben zoomolás lehetősége (hát ez nem a fotóamatőrök vágyálma, a büdös életben nem videóztam fényképezőgéppel csak kipróbáltam egyszer de hát legyen)
    -F13,6-ig rekeszelhető. Hosszú záridős képekhez jól jöhetne, ha nem csökkent volna le durván a maximális záridő.
    -a DualShot vaku nem az amire gondoltam, így kevésbé hasznos de azért jó, hogy van. Azt hittem, hogy 2 vakus képet készít automata sorozatban. Pedig ebből az egyik lesz csak vakus.
    -záridő 1/1000-től 4 másodpercig terjed. Hatalmas visszalépés mindkettő.

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

Aktív témák