Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #96241664

    törölt tag

    válasz natë #103327 üzenetére

    "Az ilyenek, milyenek?"

    Olyanok, akik nem képesek elviselni, hogy egy minőség-összehasonlító topikban a tesztképeikre nem mindenki csak a "jó lett", "hangulatos", meg ":R" kommenteket spameli, hanem véleményt formál a képminőségről is.

    Nem, nem rossz ide benéznem. Ugyanis nem azért vagyok itt, hogy élvezkedjek a parkoló autókról és panelházakról készült képeken, hanem mert érdekel az, amiről papíron, az összefoglaló szerint szól a topik. Érdekel, hogy melyik telefon milyen képet csinál, nem csak a jó minőségű képekre vagyok kíváncsi kifejezetten.

    "Mindezt tényként közölve, mert bár más véleménye téged nem érdekel, a tiéd az szentírás."

    Most az ilyet miért kell? :U
    Attól még hogy nem használom minden mondatomban a "szerintem" szót, nem jelenti azt, hogy szentírás lenne.
    Vannak szilárd véleményeim bizonyos dolgokról és tudok melletük érvelni, igen. De azért ne keverjük már a kettőt.

    "Megfigyeltem, hogy minden esetben megvárod, míg egy készülék pozitív megitélés alá esik, s "felkapott" lesz, amíg több megosztás érkezik vele."

    Minél több képet hoznak valamivel, minél többet beszélnek róla, annál nagyobb a valószínűsége, hogy előbb-utóbb én is írok róla valamit, ilyen egyszerű... De nyugi, volt már olyanra is példa a történelem során, hogy nem felkapott telefont fikáztam. [link] [link] [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák