Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz 3L1T3 #35870 üzenetére

    Hasonló. Pont azon gondolkoztam, hogy milyen jó, hogy vannak ezek a próbálkozások, megtanuljuk értékelni a Horizon sorozatot, épp amikor kicsit besokallnánk tőle. Atyaég, azok a karakteranimációk 2012-ben is borzalmasnak számítottak volna. Környezet egy nagy nulla grafikailag, autók hozzák a kötelező minimumot, irányítás arcade alja. Technikailag vagy 30/60 fps (uncapped nincs), full ultra beállításon ez nekem 57-61 közötti értékeket mutatott, néha egy-egy 1 sec körüli beakadással. WTF?

    A bevezetőt csináltam meg, aztán 4 donutos versenyt, a homokos álnörd jutúber stílusán egy szívlapát kezeléssel sokat lehetne javítani, a boss csajszi is olyan, hogy személyesen összefutva szóba sem állnék vele, még ha fizetnek se. Nejem valahonnét hátulról figyelt, ő kérdezte, hogy ezt fogyatékos amerikai tinédzsereknek csinálták? :DDD

    Navi egy fos, a felsővezeték-szerű irányjelző vonal eleve elbaszott ötlet, a hangjától, meg a szövegétől meg a falnak megyek.

    Szóval nem az én játékom lesz ez sem, de ez szerencsére kb 1,5 óra alatt kiderült. Szerencsére nem került semmibe, csak a sávszélt fogyasztotta fél napig. Kösz, de nekem ez nem kell még game passban sem, nemhogy még ubiplusszra is előfizessek. Jöhet a Forza Motorsport, addig meg csinálom a hetiket Horizonban.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák