Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Redneck #12281 üzenetére

    Arra gondolok, hogy a pc-sek mit össze-vissza szívnak a hardverkompatibiltással, driverekkel, lapozófájllal, virtuális memóriával, meg a random fagyásokkal, illetve el sem indulásokkal.

    Én fat xboxon kezdtem játszani, most már egy jó ideje x-en tolom, de játszottam egy hétig s-en is, egyikkel sem volt soha probléma. Nem mondom, hogy soha nem fagyott le a játék, de benne van vagy 300 órám vagy egy év alatt, az a 4-5 alkalom ennyibe belefér. Olyan volt, hogy ha alvó állapotból jött vissza a gép, akkor semmi hangja nem volt a játéknak, de miután az xbox menüjében lelőttem a bitstreaminget, és fixen stereora állítottam mindent, azóta jó.

    A hangok minősége is tökéletes nekem, persze komoly tapasztalatom nincs szupersportautókkal, szóval nem tudom, mennyire élethű, de szerintem mind jól szól. Zenék megint tökéletesen rendben vannak, rádiós kommentátorok, navi hangja is, szóval én még semmilyen hangminőség problémát nem tapasztaltam - ismét kiemelem, csak box-szal van tapasztalatom.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • Darko_addict

    őstag

    válasz Redneck #12281 üzenetére

    Nekem a McL F1 GT kicsit visszhangeffektes hangja a kedvencem, városban még jobb. Igazából kicsit steril hangja van az autók többségének. Alapvetően jó, de valahogy üres, nincs benne dübörgés, élet. Volt szerencsém vezetni 500+ km erejéig egy 2017-es Camaro SS-t, de ültem M-ben és AMG-ben is. Az a morgás, dübörgés, morajlás valahogy hiányzik a játékból. Battlefield 3 és 4-ben a hangok között lehetett váltogatni és volt egy War Tapes (vagy hasonló) nevű mód, ahol életre keltek a hangok. Olyan lett az egész atmoszféra, mintha egy filmet néznél, ropogott, csattogott, lüktetett minden. Lehet nincs köze a valósághoz, mer' háborúban nem voltam, de nekem jobbá tette a játékot.

    Don't give up your dreams. Keep sleeping.

Új hozzászólás Aktív témák